Skocz do zawartości

Abcc

Użytkownik

Reputacja

51 Zdolny

6 obserwujących

O Abcc

 • Inne grupy Areniak
 • Urodziny 09.08.2003

Social Media

Ostatnie wizyty

786 wyświetleń profilu
 1. Abcc

  Zlecenie / Avatar

  Idealnie <33333
 2. Abcc

  Zlecenie / Avatar

  Jak byś mógł zmienic miejsce napisu i kolor na czkerwony to było by idealnie
 3. Typ Grafiki:(Avatar/sygnatura/banner/tapeta itp.) Syngatura. Tematyka:(Counter-Strike/GTA itp.) Sasori z anime Naruto. Wymiary:(W pikselach) na forum. Kolorystyka:(Jasna/ciemna itp.) do wyboru. Napis/y:(Co ma być umieszczone na grafice) Abcc Inne uwagi:(Zalecenia dla grafika) Proszę żeby napis był podświetlony na Jasno/ciemno (do wyboru) czerwonym. I żeby było to w postaci Gif.
 4. Typ Grafiki:(Avatar/sygnatura/banner/tapeta itp.) Avatar. Tematyka:(Counter-Strike/GTA itp.) Sasori z anime naruto. Wymiary:(W pikselach) Na Steam/ Discord. Kolorystyka:(Jasna/ciemna itp.) Jasna/Ciemna do wyboru. Napis/y:(Co ma być umieszczone na grafice) Abcc Inne uwagi:(Zalecenia dla grafika) Proszę żeby napis był podświetlony kolorem Jasno czerwonym.
 5. nie gram juz an drv1 ale moze wam pomoge. Nazwa Klasy: Agent. Umiejętności: 35%< do wyboru> szans na zabicie z noża. Bronie: mp7, usp. Mam nadzieje ze pomogłam.
 6. Typ Grafiki:(Avatar/sygnatura/banner/tapeta itp.) Avatar. Tematyka:(Counter-Strike/GTA itp.) Anime (Cyber Girl). Wymiary:(W pikselach) Na Steam. Kolorystyka:(Jasna/ciemna itp.) Ciemna Napis/y:(Co ma być umieszczone na grafice) Kennedy Inne uwagi:(Zalecenia dla grafika) Proszę żeby napis był podświetlony na Jasno/ciemno (do wyboru) niebieskim.
 7. Na tak. + Doświadczenie. + Rozpoznawanie Chceatów. + no że to ferber.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności