Skocz do zawartości

Soczek

Użytkownik

Reputacja

1 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Soczek

  Siemano :D

  Niee, takie bardziej hobby, samouk. Spodoba mi się jakiś kawałek i się go uczę. A przyszłość bardziej inż. bud.
 2. Soczek

  Masz czy nie masz?

  Mam Uprawiasz jakiś sport? ( podaj jaki )
 3. Soczek

  #52 Pytanie na dziś

  Fałszywy wabik rządu w celu uzyskania poparcia, który odbija nam się prędzej czy później w podatkach i cenach oraz zadłuża państwo, a w dodatku uczy społeczeństwo, że żeby mieć rodzinę nie trzeba znaleźć dobrej stabilnej pracy i się postarać, a państwo i tak da nam kasę za darmo. W efekcie rodziny zakładają w większej ilości Ci którzy nie są na to gotowi i dojrzali, a płacimy za to wszyscy.
 4. Soczek

  #49 Pytanie na dziś

  Jak by już coś wymyślać, to duży nos, a co tam #btw Nie ma co mieć kompleksów, mogą nam całe życie zniszczyć, bo wydaje nam się że mają znaczenie i się przejmujemy, a większość tego nawet nie widzi.
 5. Siema, Arek jestem. Z tego co pamiętam to grałem tu przez dłuższy czas jakieś 2 lata temu. Potem przyszły studia i odrzuciłem komputer zupełnie na bok, a skupiłem się na nauce i pracy Mam 22 lata, z zainteresowań - głównie sport, w każdej postaci oraz kalistenika, gitara i pianino. Planuje często wpadać tu w wolnej chwili na różne serwery Areny, głównie Mirage only Dopiero wczoraj odpaliłem pierwszy raz od 2 lat csa, ale może uda mi się wrócić do formy Kojarzę kilka nicków, fajnie by było znowu móc pograć i pogadać, mam nadzieje że atmosfera jest nadal najlepsza Do zobaczenia na serwie, Pozdrawiam - Soczek
×