Skocz do zawartości

bazyl

Admin RT #1

Reputacja

2 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @ xBoniomozesz rozpatrzyc podanie? bo coraz wiecej graczy jest afk czy toxic i tak to bym się zająl nimi
 2. Nick: BazyLOOO Wiek: 18 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: na tym serwerze jest bardzo mało adminów, którzy również rzadko odwiedzają serwer, do tej pory spotkałem ich może 2 a bardzo często różne osoby są afk, dlaczego mam dostać admina? staram się być miły dla graczy którzy przebywają na serwerze a usuwać tych którzy są intruzami (aktualnie jestem adminem na rt#1 i chyba żadnej skargi na mnie nie było :D) Doświadczenie w adminowaniu: (nie pamiętam ile czasu jestem adminem na rt#1 ale chyba z pół roku o ile się nie mylę Jak długo gram w CS:GO?: 4/5 lat W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: najczęściej wieczorne 18-24 Link GT: https://www.gametracker.com/player/✪ ♛BazyLOOO-dA-K1nG♛/185.30.124.110:30016/ Znajomość SM: 4/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/123bazyl Mikrofon: (Tak) Mutacja głosu: (Tak) Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak
 3. Błąd dotyczy: Retakes #1 (mapa Vertigo). Treść: po najnowszej aktualizacji mapy de_vertigo nastąpiły zbugowane respy na bs'ie b, z których nie można się ruszyć.
 4. dzien dobry wszystkim jak tam dzien mija?
 5. Propozycja to: Wybór kos dla adminów retake #1 Treść: Możliwość dowolnej zmiany kosy jako admin (bo obecnie trzeba mieć vipa)
 6. bazyl

  Siema

  czesc
 7. bazyl

  Witam

  siema
 8. bazyl

  Siema

  cze
 9. Propozycja: Inne kosy po stronie ct/tt Treść: Możliwość ustawienia różnych kos po stronie tt czy ct
 10. bazyl

  lato

  Ale upały nadeszły aż się nic nie chce robic
×