Skocz do zawartości

Acti

Zasłużony

Ostatnia wygrana Acti w dniu 28 Maj

Użytkownicy przyznają Acti punkty reputacji!

Reputacja

325 Mistrz

1 obserwujący

O Acti

Areniak
 • Urodziny 23.12.1920

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Accurate w sumie. Taki był mój cel, dziękuje Do samego bycia powiedzmy.. "zdrowym" i zdolnym do funkcjonowania fizycznie poza oczywiście właściwym odżywianiem się wystarczą pompki, bieganie oraz jakikolwiek rozwój ramion, aby być w stanie podnieść cokolwiek. Nie jest to w pełni optymalny rozwój ciała, ale wystarczy on, żeby "żyć zdrowym życiem".
 2. Acti

  Propozycja - Rezygnacje

  wolałbym fix, żeby z areniaka dało się faktycznie zrezygnować a nie... (pls usuńcie mi go) nwm czemu ktoś miałby nie być w stanie zrezygnować z vipa, donatora czy areniaka częściowo ta, częściowo nie.
 3. Acti

  [Przyjęte] Podanie

  nie, bo mnie oznaczyl pod jakims gownem
 4. Acti

  Wady i Zalety

  zaleta: umm, umie oddychac wada: raczej 2-cyfrowy iloraz inteligencji
 5. Acti

  [Rozwiązane] SHREK

  shrek is love, shrek is life nie
 6. nie lubie adminów kretynów nie bądź adminem ok? nie
 7. Gdyby ktoś chciał szybko zacząć sobie granie w HOMM 3, to macie tu sposób szybki bez zakupu gry na steamie itp. 1. Pobieramy HOMM 3 GOG edition stad: https://docs.google.com/uc?id=0B4XKNM58N5SaVHA4bTRJTzNDTU0 2. Po wypakowaniu rara instalujemy heroeski 3. Pobieramy HD mod'a stad: https://drive.google.com/open?id=15o9pql8TwOAwqiRAHnuj13qr8vzmh6fn 4. instalujemy HD moda tam, gdzie ZAINSTALOWALIŚMY heroesy 3 5. Pobieramy HOTE: https://www.vault.acidcave.net/download.php?id=598 6. instalujemy HOTE tam, gdzie ZAINSTALOWALIŚMY heroesy 3 (opcjonalnie) 6.1 instalujemy spolszczenie do HOTY http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=577 7. Uruchamiamy HD moda, którego skrót powinien być na pulpicie pod nazwą HoMM 3 HD 8. ustawiamy h3hote.exe jako główny exe
 8. ^japa koniu odnośnie podania, to nie, nie pasujesz mi typiarzyku. also nie pamiętam, aby @ hampprzyjął kogokolwiek w twoim wieku odnośnie tego niżej, to nie hamp go przyjął, tylko avg. mind it casual i przestań może odpowiadać na każdą 1 wypowiedź pod podaniem, lol.
×