Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

xdrox

Użytkownik

Reputacja

2 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Propozycja: Rangi na serwerze od s1 do globala Treść: ludzie chcą dlatego piszę i sam jestem za :3 . Co wy na to ?
 2. Nom mało adminów. jestem na Nie Ponieważ dostałem już kilka zgłoszeń od różnych osób że obrażasz.
 3. xdrox

  [Przyjęta]skarga na casper

  Casper nie zbanował cię bez powodu też nie raz zostałeś przeze mnie ostrzeżony @kanzeyo Tak potwierdzam sam siebie uderzałem. @ kacper7687nie daje banów bez powodu wiem bo często mnie pyta czy to nie hax itd 2 pomyśli przed banem. @ Izz_Aldin
 4. 1. rozumiem 2. nadal vip nie działa do tego loswy vip nie jest na każdej mapie losowany. To jest specjalnie bo nie wiem ?
 5. Serwer nie daje rady na 14 osób var lata jak szalony. Zróbcie coś z tym bo ludzie nam uciekaj i rezygnują z serwera gdy są takie lagi. Co do Vipa losowego dalej się nic nie zmieniło ludzie myślą że administracja w ogóle nie dba o ten serwer. Czy to prawda?
 6. Tak błąd jest na każdej mapie bez wyjątków sprawdziłem.
 7. Coś jest nie tak. Gdy dostajesz losowego vipa masz go na jedną rundę a pisze jasno że do konica mapy.
 8. Kolejne podanie -poczekaj z mutacja Nie
 9. na nie ponieważ też należysz do tych co się darli. Nie -tylko 2 godziny ? -mutacja
 10. Co do linku GT: https://www.gametracker.com/player/XdroX/185.40.196.238:30025/ tu jest ten właściwy ponieważ miałem dwa nicki na ty serwerze łysy xdrox i xdrox podliczając czas to około 1300 min sorki za kłopot. Aktualnie gram na nicku xdrox i na tym zostanę.
 11. xdrox

  [Przyjęte] Podanie

  Widziałem co robiłeś na serwerze. Tak
 12. Nick: xdrox Wiek: 16 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Zgłaszam się, ponieważ nie widziałem żadnego admina na serwerze. Doświadczenie w adminowaniu: Byłem kiedyś adminem na serwerze cs 1.6 Jak długo gram w CS:GO?: 400h a gram w cs około rok. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 12-16, 19-24 to są godziny kiedy mam czas (a zwykle go mam) Link GT: https://www.gametracker.com/player/łysy xdrox/185.40.196.238:30025/ Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/xxdroxx1/ Znajomość SM: 4/10 Mikrofon: tak Mutacja głosu: tak Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak przeczytałem.
 13. Gram już od jakiegoś miesiąca i nie widziałem żadnego admina na serwerze. W sumie to nie ma haxów na serwerze ale są dzieci które drą się, puszczają muzyke, wchodzą na txt dzięki vipowi. Zróbcie coś z tym !
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności