Skocz do zawartości

xdrox

Admin 1vs1

Reputacja

2 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. 1. rozumiem 2. nadal vip nie działa do tego loswy vip nie jest na każdej mapie losowany. To jest specjalnie bo nie wiem ?
  2. Serwer nie daje rady na 14 osób var lata jak szalony. Zróbcie coś z tym bo ludzie nam uciekaj i rezygnują z serwera gdy są takie lagi. Co do Vipa losowego dalej się nic nie zmieniło ludzie myślą że administracja w ogóle nie dba o ten serwer. Czy to prawda?
  3. Tak błąd jest na każdej mapie bez wyjątków sprawdziłem.
  4. Coś jest nie tak. Gdy dostajesz losowego vipa masz go na jedną rundę a pisze jasno że do konica mapy.
  5. Kolejne podanie -poczekaj z mutacja Nie
  6. na nie ponieważ też należysz do tych co się darli. Nie -tylko 2 godziny ? -mutacja
  7. Co do linku GT: https://www.gametracker.com/player/XdroX/185.40.196.238:30025/ tu jest ten właściwy ponieważ miałem dwa nicki na ty serwerze łysy xdrox i xdrox podliczając czas to około 1300 min sorki za kłopot. Aktualnie gram na nicku xdrox i na tym zostanę.
  8. Widziałem co robiłeś na serwerze. Tak
  9. Nick: xdrox Wiek: 16 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Zgłaszam się, ponieważ nie widziałem żadnego admina na serwerze. Doświadczenie w adminowaniu: Byłem kiedyś adminem na serwerze cs 1.6 Jak długo gram w CS:GO?: 400h a gram w cs około rok. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 12-16, 19-24 to są godziny kiedy mam czas (a zwykle go mam) Link GT: https://www.gametracker.com/player/łysy xdrox/185.40.196.238:30025/ Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/xxdroxx1/ Znajomość SM: 4/10 Mikrofon: tak Mutacja głosu: tak Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak przeczytałem.
  10. Gram już od jakiegoś miesiąca i nie widziałem żadnego admina na serwerze. W sumie to nie ma haxów na serwerze ale są dzieci które drą się, puszczają muzyke, wchodzą na txt dzięki vipowi. Zróbcie coś z tym !
×