Skocz do zawartości
Turniej 1v1 - Pula nagród 200 zł Czytaj więcej.. ×
Konkurs 2 Maps - pula nagród 350 zł Czytaj więcej.. ×

roginskyy

Admin AWP

Reputacja

20 Ambitny

O roginskyy

Użytkownik
 • Urodziny 17.10.2002

Social Media

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. roginskyy

  Już Czas

  Trzymaj się i oczekujemy szybkiego powrotu!
 2. +dobra aktywność +doświadczenie -słabo z tymi sprzeczkami, ale każdemu się zdarzają na tak, okres próbny
 3. pomyliłem się, zapomniałem nie wiem no zaliwka zapytałem czy dobrze to pisze to on tez nie wiedzial, kazdy ma prawo chyba do takiego bledu no kurde... cos jeszcze?
 4. @ Matysiak jeden malutki błąd przy którym robisz wielikie halo wokół siebie myślicz ze ci to na dobre wyjdzie? ;)) sm_vote pomylka bo napisałem bez "" to juz nie umiem korzystac z sm_admin.. okej, skoncz 16 lat minimum i pogadamy;)))
 5. @ Matysiak wiekszosc graczy wpisywało rtv aby zmienic mape, a gdy ja zrobilem głosowanie, nastąpiła wielka afera bo @ Matysiak zaczął krzyczeć BEZ MUTACJI i naduzywac mikrofonu...
 6. Po 1. Tak jak powiedziałem do @ Zaliwekże przy użyciu komendy sm_vote powinno zrobić glosowanie, a za pierwszym razem gdy to zrobiłem było widoczne jak bym pisał sm_msay tak jak wspomniał wyżej @ Matysiak. Po 2. Przeprosiłem po 3 próbach tych głosowań ale przez około 6 miesięcy nie miałem admina to gdzie musiałem to sprawdzić.. Po 3. Skarga jest bezsensowna, niesłuszna i nieprawdziwa gdzie @ Matysiak napisał ze zmieniłem bezpodstawnie mapę, przecież 50% na TAK z glosowania wyszło gdzie załączę tutaj ss.
 7. Typ Grafiki: sygnatura Tematyka: laska Wymiary: sygnatura na forum Kolorystyka: obojętnie;) Napisy: Głowny napis to mój nick: rogaś. Na dole po prawej strone mniejszymi literami ArenaSkilla.pl
×