Skocz do zawartości

xBonio

Właściciel Sieci

Zawartość dodana przez xBonio

 1. Witajcie Areniacy! Pomóż serwerom z wybiciem się i zgarnij reputację! Głosować można raz na 24h, z jednego IP. Lista serwerów: -> Mirage -> 3Maps -> Arena -> AWP -> Rt1 -> Rt2 -> Rt3 -> HNS2 -> JB -> Surf Tier -> DR1 -> DR2 1. Zjeżdżamy na sam dół i rozwijamy głosowanie. 2. Zaznaczamy "Nie jestem robotem" 3. Klikamy "Zagłosuj" 4. Dodajemy post, pisząc który głos oddaliśmy wg wzoru: Mirage: 3Maps: Arena: AWP: Rt1: Rt2: Rt3: HNS2: JB: Surf Tier: DR1: DR2: Liczbę punktów przed znajdfziemy: 1. Zjeżdżamy na sam dół i rozwijamy głosowanie. 2. Zaznaczamy "Nie jestem robotem" 3. Klikamy "Zagłosuj" 4. Dodajemy post, pisząc który głos oddaliśmy wg wzoru, przykład z jednym serwerm: Rt3: 6840 Podkreślona liczba, to liczba głosów aktualna na serwer. Wystarczy ją zobaczyć przed zagłosowaniem. Osoby, które będą głosować otrzymają nagrody. Wystarczy zgłosić się do mnie na pw na forum. Głosy po 10pkt - (5 wpisów) - Vip na dowolnym serwerze na 4dni lub Svip na 2dni. Głosy po 100pkt - (8 wpisów) - Vip na dowolnym serwerze na 2 tygodnie lub Svip na tydzień. (Vip/Svip - Tu chodzi również o klasy Premium/Super Premium) Oczywiście chodzi mi o 5wpisów w ciągu pięciu dni. Nie wlicza się w to 5 wpisów jednego czy w dwa dni. Czyli analogicznie: 5 wpisów = 5dni Wpis jest zaliczany pod warunkiem, że głosy zostanie oddany na każdy z serwerów CS:GO. Pw na forum wypełniamy wg wzoru: - Jeśli chodzi o CS:GO Steam: Serwer: Usługa: - Jeśli chodzi o CS 1.6 Nick: Hasło: Serwer: Usługa: Oczywiście odbiór nagrody nie jest obowiązkowy i miło nam będzie, jeśli będziesz oddawał również głosy bezinteresownie
 2. W tym temacie będą zamieszczane informacje o degradacji Użytkowników. Mogą się tu wypowiadać tylko Właściciele Sieci, Właściciele Serwerów, Opiekunowie Serwerów i Major Admini Serwerów.
 3. Aktualizacja. Punkt 10. Major Admin.
 4. Witajcie. W związku z usunięciem serwera z modem Surf+Klasy pragniemy przenieść aktywne usługi na nasze inne serwery. Od dnia dzisiejszego tj. 11.07.2019 do końca Sierpnia 2019 możecie się zgłaszać do mnie na pw na forum o przeniesienie usługi na dowolny serwer areny o danym czasie do końca i równowartości usługi.
 5. xBonio

  [Odrzucone] Redaktor NTM

  Aplikacja została odrzucona.
 6. Aplikacja została odrzucona.
 7. xBonio

  [Przyjęta] Nowa klasa

  Propozycja została przyjęta.
 8. xBonio

  [Przyjęta] Nowa klasa

  Zrobiłem trochę podobną klasę.
 9. Propozycja została przyjęta.
 10. Powinno się zamienić niedługo.
 11. Temat został przeniesiony do archiwum.
 12. Nie rozumiem błędu, proszę o wytłumaczenie.
 13. Nie powinno dodać już adminów na sm_ukryj. Zrobiłem to na każdym rt.
 14. Sprawa została wyjaśniona.
 15. Powinno już działać.
 16. xBonio

  #16 Pytanie na dziś

  Kość udowa i drut w nodze podczas zrastania się liczy? Nie miałem wtedy gipsy :v
×