Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

xBonio

Właściciel Sieci

Zawartość dodana przez xBonio

 1. Witajcie Areniacy! Pomóż serwerom z wybiciem się i zgarnij reputację! Głosować można raz na 24h, z jednego IP. Lista serwerów: -> Mirage -> 2Maps -> Arena -> AWP -> Rt1 -> Rt2 -> Rt3 -> HNS2 -> JB -> DR1 -> DR2 1. Zjeżdżamy na sam dół i rozwijamy głosowanie. 2. Zaznaczamy "Nie jestem robotem" 3. Klikamy "Zagłosuj" 4. Dodajemy post, pisząc który głos oddaliśmy wg wzoru: Mirage: 2Maps: Arena: AWP: Rt1: Rt2: Rt3: HNS2: JB: DR1: DR2: Liczbę punktów znajdfziemy: 1. Zjeżdżamy na sam dół i rozwijamy głosowanie. 2. Zaznaczamy "Nie jestem robotem" 3. Klikamy "Zagłosuj" 4. Dodajemy post, pisząc który głos oddaliśmy wg wzoru, przykład z jednym serwerm: Rt3: 6840 Podkreślona liczba, to liczba głosów aktualna na serwer.
 2. Niestety rangi w tablei pod tab sprawiają spakdi fps z 150 do 15.
 3. W tym temacie będą zamieszczane informacje o degradacji Użytkowników. Mogą się tu wypowiadać tylko Właściciele Sieci, Właściciele Serwerów, Opiekunowie Serwerów i Major Admini Serwerów.
 4. Ban za podpowiadanie od dnia do tygodnia. 3 dni są ok.
 5. Rozumiem, że to chodziło o m@. Tomek nie ma już m@. Jak chodziło o admina na only mirage, proszę @ RUSHo rozpatrzenie skargi w swoim zakresie i ew wyciągnięcie konsekwencji.
 6. xBonio

  Awanse

  @ DUDUS- Został Major Adminem serwer Jailbreak w CS 1.6 @ Briz0- Został Major Adminem serwera Deathrun v2 z Retake #2
 7. xBonio

  Awanse

  W tym temacie będą zamieszczane informacje o Awansach Użytkowników. Mogą się tu wypowiadać tylko Właściciele Sieci, Właściciele Serwerów, Opiekunowie Serwerów.
 8. xBonio

  #HOT16CHALLENGE - Arena Skilla

  Wystarczy, że wpłaciłem "cash" i to już jakiś czas temu (Dla niedowiarków, mogę pokazać potwierdzenie). Nie będę nagrywał "szesnastki" bo to nie ma sensu, jak i śmiech, że ktoś ją zaczyna bez nominacji
 9. Zakładam, że nie ma wielkiej równićy w cheatach w CS 1.6 i CS:GO Dodakowo szablon przyjęcia: Napisz prywatną wiadomość na forum do Właścicieli Sieci, podając odpowiednie informacje(link do profilu Steam, nick, hasło, link do podania). Już będę robił konta w amxbansie. Po prostu tego nie uważamłem za konieczne np., tylko przy dwóch serwerach DR 1.6 Warn zjdęty Nie róbcie problemów tam gdzie ich nie ma i niepotrzebnych kłótni.
 10. Usunięta. Sprawa została wyjaśniona.
 11. Aktualizacja. Zasdady ogólne, pkt 3 i 19.
 12. Propozycja została przyjęta.
 13. Propozycja została przyjęta.
 14. Sprawa została wyjaśniona.
 15. Został wgrany inny silnik. Nie ma coin'ów, jest euro.
 16. xBonio

  [Rozwiązane] Pytanko

  Sprawa została wyjaśniona.
 17. Sprawa została wyjaśniona.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności