Skocz do zawartości

WTF

Użytkownik

Reputacja

2 Przeciętny

O WTF

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: Angel_Of_Dead Wiek: 15 (w lipcu 16 ale staram się nadrabiać doświadczeniem i znajomością AMXX bo ciągle się poprawiam) Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Uważam że mam niezły kontakt z graczami może nawet dobry, administracja nie zawsze jest na serwerze a przez ten czas ludzie łamią regulamin serwera mimo iż nie gram najwięcej chciałbym wspomóc serwer tak jak mogę. Doświadczenie w adminowaniu: nieduże 1 raz byłem adminem na innym serwerze ale przez długi okres. Jak długo gram w CS 16?: Gram 6/7 lat z małymi przerwami. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Zależy ale najczęściej od 16 do 22/23 weekendy od 11/12 do 23/00 Link GT: https://www.gametracker.com/player/Angel_Of_Dead/79.133.194.18:28002/ Znajomość AMXX: 5/10 (ciągle się poprawiam i uczę) Mikrofon: Posiadam ale nie używam (mogę zacząć jeśli to ważne lub potrzebne) Mutacja głosu: Jest! Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak Co do mojego zachowania na serwerze, lubię sobie czasem pożartować, przyznam się czasem zachowuję się jak malutkie dziecko ale zachowanie można przecież zmienić, proszę o napisanie co nie pasuję wam w moim zachowaniu na serwerze a postaram się poprawić. Jeśli chodzi o wcześniejsze podania, uważam że brak 16 lat mogę nadrobić doświadczeniem ponieważ ciągle się uczę, wiem że nie powinienem kłamać, ale parę miesięcy to nie tak dużo i bardzo za to przepraszam wszystkich, ale po prostu staram się aby było lepiej. Wiem że składanie 3 podania z rzędu jest nie odpowiednie no ale wybaczcie mi to, do 3 razy sztuka .
 2. Nick: Angel_Of_Dead Wiek: 16 (Wcześniej źle napisałem) Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Uważam że mam niezły kontakt z graczami może nawet dobry, administracja nie zawsze jest na serwerze a przez ten czas ludzie łamią regulamin serwera mimo iż nie gram najwięcej chciałbym wspomóc serwer tak jak mogę. Doświadczenie w adminowaniu: nieduże 1 raz byle adminem na innym serwerze ale przez długi okres. Jak długo gram w CS 16?: Gram 6/7 lat z małymi przerwami. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Zależy ale najczęściej od 16 do 22/23 weekendy od 11/12 do 23/00 Link GT: https://www.gametracker.com/player/Angel_Of_Dead/79.133.194.18:28002/ Znajomość AMXX: 4-5/10 Mikrofon: Posiadam ale nie używam (ale mogę zacząć jeśli to ważne lub potrzebne) Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak Co do mojego zachowania na serwerze, lubię sobie czasem pożartować, przyznam się czasem zachowuję się jak malutkie dziecko ale zachowanie można przecież zmienić, proszę o napisanie co nie pasuję wam w moim zachowaniu na serwerze a postaram się poprawić.
 3. Nick: Angel_Of_Dead Wiek: 15 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Chcę otrzymać admina ponieważ nie zawszę jakiś jest, gracze łamią regulamin wyzywają się, skracają mape i inne żeczy, niektórych denerwuje że "dzieci" używają mikrofonu a admin nie zawsze jest aby jakoś pomóc. Doświadczenie w adminowaniu: nieduże 1 raz byle adminem na innym serwerze ale przez długi okres. Jak długo gram w CS 16?: Gram 6/7 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Zależy ale najczęściej od 16 do 22/23 Link GT: https://www.gametracker.com/player/Angel_Of_Dead/79.133.194.18:28002/ Znajomość AMXX: 4 /10 Mikrofon: Posiadam ale nie używam (ale mogę zacząć jeśli to ważne lub potrzebne) Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak Co do mojego zachowania na serwerze, lubię sobie czasem pożartować, przyznam się czasem lub często używam wulgaryzmów, zachowuję się jak malutkie dziecko ale zachowanie można przecież zmienić, proszę o napisanie co nie pasuję wam w moim zachowaniu na serwerze a postaram się poprawić.
 4. WTF

  Zamykamy rekru?

  Skoro dużo osób pisze ,, jest wystarczająca liczba adminów" to po co ciągnąć to dalej bo dużo osób będzie pisał lub spamiło podaniami np. BandzioR więc chciałbym zamknąć ten temat bo to nie ma sensu.
 5. Szanuję twoje zdanie i obiecuję poprawę.
 6. Nick: Angel_Of_Dead Wiek: Już 15 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Dużo czasu spędzam na serwerze deathrun v1 i widze jak niektóre osoby łamią regulamin chciałbym temu zapobiec, wiem że moje wcześniejsze zachowanie było dziecinne ale zmieniam się i dokształcam tak jak mogę i robię wszystko aby było lepiej. Doświadczenie w adminowaniu: nieduże 1 raz byle adminem na innym serweże ale przez długi okres. Jak długo gram w CS 16?: gram 5/6 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: od 9 do 23 Link GT: https://www.gametracker.com/player/Angel_Of_Dead/79.133.194.18:28002/ Znajomość AMXX: 3 lub 4 /10 ciągle się poprawiam Mikrofon: Tak Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak
 7. Dobrze. Chce tylko wiedzieć co robię nie tak abym mógł się poprawić.
 8. Ale jeżeli moje zachowanie ci przeszkada to napisz co robię takiego a ja się poprawie.
 9. Dziecinne zachowanie hmmm ciekawe kiedy widziałeś mnie na serwerze skoro ja ciebie nie widzę. Skoro dziecinne zachowanie to napisz mi co ja takiego robię, ok?
 10. Może nie mam nic do gadania ale TAK. Mił wprowadza miłą atmosferę często go widuję na serwerze pomocny zwraca uwagę na łamanie regulaminu.
 11. Nick: Angel_Of_Dead Wiek: 14 lat za niedlugo 15 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Dużo czasu spędzam na serwerze deathrun v1 ale będę tez na v2, chciał bym wspomóc serwer. Doświadczenie w adminowaniu: male podstawowe komendy. Jak długo gram w CS 16?: będzie jakieś 5 lat z przerwami nie wielkimi, mam cs 1.6 no steam. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: od 8 , 9 do 23 , 24 Link GT: https://www.gametracker.com/player/Angel_Of_Dead/79.133.194.18:28002/ Znajomość AMXX: 2/10 Mikrofon: Tak Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności