Skocz do zawartości

WTF

Użytkownik

Reputacja

2 Przeciętny

O WTF

 • Urodziny 18.07.2005

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. WTF

  Zamykamy rekru?

  Skoro dużo osób pisze ,, jest wystarczająca liczba adminów" to po co ciągnąć to dalej bo dużo osób będzie pisał lub spamiło podaniami np. BandzioR więc chciałbym zamknąć ten temat bo to nie ma sensu.
 2. WTF

  [Odrzucone] Podanko Angel

  Szanuję twoje zdanie i obiecuję poprawę.
 3. Nick: Angel_Of_Dead Wiek: Już 15 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Dużo czasu spędzam na serwerze deathrun v1 i widze jak niektóre osoby łamią regulamin chciałbym temu zapobiec, wiem że moje wcześniejsze zachowanie było dziecinne ale zmieniam się i dokształcam tak jak mogę i robię wszystko aby było lepiej. Doświadczenie w adminowaniu: nieduże 1 raz byle adminem na innym serweże ale przez długi okres. Jak długo gram w CS 16?: gram 5/6 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: od 9 do 23 Link GT: https://www.gametracker.com/player/Angel_Of_Dead/79.133.194.18:28002/ Znajomość AMXX: 3 lub 4 /10 ciągle się poprawiam Mikrofon: Tak Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak
 4. Dobrze. Chce tylko wiedzieć co robię nie tak abym mógł się poprawić.
 5. Ale jeżeli moje zachowanie ci przeszkada to napisz co robię takiego a ja się poprawie.
 6. Dziecinne zachowanie hmmm ciekawe kiedy widziałeś mnie na serwerze skoro ja ciebie nie widzę. Skoro dziecinne zachowanie to napisz mi co ja takiego robię, ok?
 7. WTF

  [Przyjęte] Podanko

  Może nie mam nic do gadania ale TAK. Mił wprowadza miłą atmosferę często go widuję na serwerze pomocny zwraca uwagę na łamanie regulaminu.
 8. Nick: Angel_Of_Dead Wiek: 14 lat za niedlugo 15 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Dużo czasu spędzam na serwerze deathrun v1 ale będę tez na v2, chciał bym wspomóc serwer. Doświadczenie w adminowaniu: male podstawowe komendy. Jak długo gram w CS 16?: będzie jakieś 5 lat z przerwami nie wielkimi, mam cs 1.6 no steam. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: od 8 , 9 do 23 , 24 Link GT: https://www.gametracker.com/player/Angel_Of_Dead/79.133.194.18:28002/ Znajomość AMXX: 2/10 Mikrofon: Tak Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak
×