Skocz do zawartości

Rejeshi

Użytkownik

Reputacja

8 Przeciętny

Ostatnie wizyty

 1. Na tak +mutacja +wiek +aktywny +wspiera serwer finansowo ( svip ) +doświadczenie +często widzę na serwerze
 2. oryginalne wersja z cenzurą Nie ma co tłumaczyć. Pewnie w innych "miejscach" też można znaleźć reklamę na tą sieć, ale nie chciało mi się więcej szukać.
 3. Gdy nowa osoba wbija na serwer może bez względu na ilość TT wbić do CT, w dodatku, czasami zdarza się, że osobę ogarniętą w tym ct wywala do tt i zostaje właśnie ta osoba nieogarnięta. Przydałoby się to zmienić.
 4. Rejeshi

  [Wykonane] Grafika

  a tak na szybko zrobione
 5. Rejeshi

  [Wykonane] zleceniev2

  F5 Na przyszłość chciałbym aby tło było "całe" czyli po prostu wziąć jakąś grafikę z anime i nwm przyciąć do 500x200 i po prostu ładnie napis zrobić.
 6. Typ Grafiki:(Avatar/sygnatura/banner/tapeta itp.) Sygnatura Tematyka:(Counter-Strike/GTA itp.) Anime Wymiary:(W pikselach) 500x200 Kolorystyka:(Jasna/ciemna itp.) Obojętne Napis/y:(Co ma być umieszczone na grafice) Rejeshi Inne uwagi:(Zalecenia dla grafika) Napis najlepiej w lewym dolny rogu, ale zależy od użytego "tła", tylko postacie płci męskiej najlepiej Yato z anime Noragami chyba że ktoś znajdzie coś fajnego i dostanie objawienia od samego czcigodnego szatana, i będzie pewny że mnie rozwali swoim dziełem, to może z jakiegoś innego anime niż Noragami
 7. Zlecenie wykonane, obie prace fajne i na pewno je wykorzystam, Dzięki!
 8. zauważyłem, że trochę tutejszych grafików się zaprzeproszeniem opierdala i nie widać ich wgl, dlatego jestem na tak, a prace nawet według niektórych są brzydkie ( mi się podobają ), to każdy się uczy i aktywność jest najważniejsza!
 9. Jest zajebiste, ale chciałbym też zobaczyć co pokażą tutejsi graficy ( naprawdę sztosik )
 10. Typ Grafiki:Sygna Tematyka:Dół Wymiary:500x300 Kolorystyka:Pod zdjęcie aby ładnie wyglądało Napis/y:Rejeshi, w lewym dolnym lub na poziomie twarzy Inne uwagi: https://68.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif Chciałbym sygnaturę pod tego gifa. Napis również może być jako gif
 11. Rejeshi

  siema

  siema bartek jestem ja tu tylko obwodnicą
×