Skocz do zawartości

tos1ek

Zasłużony

Ostatnia wygrana tos1ek w dniu 18 Styczeń

Użytkownicy przyznają tos1ek punkty reputacji!

Reputacja

181 Społeczny

6 obserwujących

O tos1ek

Areniak
 • Urodziny 23.12.2002

Ostatnie wizyty

 1. No to ja się żegnam, z resztą po raz drugi, ale raczej tym razem na dłużej niż 2 miesiące. Nie chce mi się więcej pisać, ale w sumie spoko tu było, k0zak że mi zaufaliście. Yamakasziemu nie jest przykro nawet bo to fiutek Do zobaczenia w innych wcieleniach. I powodzenia dla tego co zajmie moje stanowiska. Kocham was, cześć.
 2. https://imgur.com/a/uyQwSRV
 3. 8. Odwołanie od bana permanentnego z powodem czitujesz może zastać rozpatrzone do 7dni od otrzymania bana. Bana otrzymałeś 1 maja, więc przykro mi ale brak UB. Do zamknięcia
 4. Gracz czysty. UnBan, zamek.
 5. A umie ktoś tu do GTA pisać serwer? jak tak to na tak, a jak nie to na NIEEEE
 6. tos1ek

  [Odrzucone] Podanko

  woo jak napisze na tak to dostane superke? pewnie tak, ale dam na NIE
 7. tos1ek

  [Przyjęte] Szansa?

  Okres próbny 2 tygodnie.
 8. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 9. Bana dostałeś za posiadanie wh. Gdy byłeś szukającym dwa razy omijałeś wszystkie miejscówki i szedłeś prosto na CT, a nawet próbowałeś przejść tam gdzie przejścia nie było, a gracze byli za tą ścianą. Brak UB. Do zamknięcia.
 10. Za dużo używasz tych cieni. Używasz tego w modelach postaci/pojazdów, ale co za dużo to niezdrowo i nie do końca przynosi to taki efekt jaki byśmy chcieli i przez to dodatkowo są prace rozmyte i niewyraźne i jednocześnie ohydne. N I E Z M I E R N I E mi przykro, ale nie.
 11. Czysty, UB. Do zamknięcia.
 12. @TheExe111Nie spam, poczekaj aż admin banujący rozpisze demko z sytuacji za którą zostałeś zbanowany i wtedy ACT podejmie decyzję, bo takie coś aktualnie nic Ci nie da.
×