Skocz do zawartości

Sadystka

UnBan Team

Zawartość dodana przez Sadystka

 1. Nick: Sadystka Wiek: rocznikowo 16 ;v Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jestem ogarniętą osobą, która na luzie ogarnie serwerek "patologiczny". Chciałabym pomóc w utrzymaniu jakiegokolwiek porządku na tym serwerze. No co mam się rozpisywać? Każda para rąk do pomocy się przyda :v Doświadczenie w adminowaniu: Posiadałam pare razy admina na różnych serwerkach. Jak długo gram w CS:GO?: coraz bliżej 3k h W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Raczej wieczorami po szkółce 18-19 zależy. Zdarza się, że gram sobie do późna i siedzę. Link GT: Klik - nie jest powalająca, ale myślę, że w miare jest okej. Nadrobie jeszcze! Znajomość SM: 3/10 Link do profilu Steam: Klik Mikrofon: Yes Mutacja głosu: Czy przeczytałem regulamin Admina?: Yes of course
 2. Dziękuje za super wywiadzik
 3. Sadystka

  Propozycje JB!

  Jak najbardziej na tak
 4. Sadystka

  #161 Pytanie dnia

  Francja, Belgia, Chorwacja, Niemcy, Ukraina, Hiszpania, Włochy, Anglia and Polska
 5. Sadystka

  Podanie na ubt

  Tu się zgodze +wiek Nie
 6. Nie żebym była chamska. - wystarczy, że będzie ponad 20 osób sama nie ogarniesz. Aktywność na arenkach: klik - w ciągu tyg. klik - w ciągu 30 dni Aktywność jb: klik - w ciągu tyg. klik - w ciągu 30 dni Akt. na 1v1 w ciągu 30 dni w miare lepsza od 7. Jeżeli obejmiesz rangę admina jb to nie sądze, że dasz rade ogarnąć jeszcze arenki. A na jb trzeba siedziec w sumie tam 2 godziny aby ogarnąć patole. Nie. Ogólnie daj się poznać ludziom na jb bo grasz tu od niedawna bez kappy.
 7. Tak bedzie! Psiapsiółka To niezła stulejka!!! Ja sie nie pcham :((( super wywiadzik wincej takich
 8. Sadystka

  #159 Pytanie dnia

  Własnie możnaby bardziej cos zaplanowac w tym kierunku
 9. Jeżeli ogarniesz serwer ti git00wa Tak
 10. Sadystka

  [Przyjęta]skarga chakra

  Tanges kutanges - gag 360 minut - kultura mikimik - mute 360 - kultura, naduzywanie Makoa - mute 180 minut - naduzywanie Arnie - mute 360 - kultura Emojilegend59 - ctban - 180 minut - celowe 2 fk Do nadania. Faktycznie admin chakra kompletnie nic nie ogarnia. Lecz to jest na luzie do nadrobienia i ogarnięcia ponad 20 osób. @ Chakra zgłoś się do mnie na pv musimy pogadać. @ SK4N3R dałabym mu szanse.
 11. Skoro ci wyżej dostali kary to reszta :v ShrooM - gag 3 godziny (180 minut) - kultura Zielarz - mute 1 dzień (1440 minut) - obrażanie, nadużywanie, kultura Creepy - mute 1 dzień (1440 minut) - obrażanie + Ctban - 6 godzin (360 minut) - Nie ogarnia Bazie z majonezem - mute 1 dzień (1440 minut) - obrażanie, kultura, darcie mordy. Amertyst - mute 6 godzin (360 minut) - nadużywanie, kultura Oliwier - mute 3 godziny (180 minut) - kultura Do nadania.
 12. Sadystka

  [Przyjęta]Skarga

  φweird flexφ Ctban - 1 dzień (1440 minut) - Nie ogarnianie, mass fk. Do nadania
 13. Sadystka

  #158 Pytanie dnia

  Poznałam pare osóbek :)))
 14. Ta a zaraz znowu bedzie to samo Brak aktywnosci na serwerze = nastepne dengu I ta smieszna sytuacja ze znowu bedziesz m@ Nie.
 15. Juz na głowe upadłes? Nie Ps jb to nie miejsce dla ciebie wiec nie ogarniesz ponad 20 osób
 16. Duzo sie dowiedziałam o naszym skanerku Łatwy stalking izi Wiecej wywiadów poprosze :)))
×