Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

PiKe

Moderator

Zawartość dodana przez PiKe

 1. PiKe

  [Wykonane] Sygnatura GIF

  Zlecenie zostało wykonane.
 2. Aktualizacja 06.04.2020r.
 3. Aktualizacja 06.04.2020r.
 4. 1. wgrane, działa (co do kar i komend to gdzieś wam to rozpiszę @ Admin 1.6 DRv2) 2. co do vipów to nie ma sma a co do adminów to odpada 3. nie ma sma, nic nie zrobie 4. jak będzie więcej adminów to wrócimy do tematu 5. macie expa za rundy, po co? Sprawa została wyjaśniona.
 5. PiKe

  Skarga

  zastosuj się do wzoru podaj mape/date/godzine kosz
 6. PiKe

  [Odrzucona]Skarga

  Jeżeli w skardze na daną osobę nie ma podanego jej steama ale jest serwer,mapa,dokładna data i godzina no to ubt sobie poradzi. Jeżeli jest to skarga o przewinienia na forum to wystarczy oznaczenie. Co do skarg na "ogólną burdę na serwerze" to nikomu by się nie chciało wyłapywać pojedyńczych przypadków w otoczeniu całego bydła. Ubt i tak sobie wywalczyło to aby im podawać rundy i mniej czasu na to przeznaczać, więc jak raz na jakiś czas obejrzą całą mapę to nic im się nie stanie, od tego tu są. Podawanie własnego steama w wielu przypadkach jest po prostu zbędne i ja do tego jakoś rygorystycznie nie podchodzę. Jeżeli bardzo wam zależy abyśmy wywalali każdą skargę, która nie jest idealnie napisana to połowa byłaby do kosza. Większa ich część by nie pojawiła się ponownie w dobrej formie a ci co nawywijali zostaliby bez kary. No i co do tego "przepuszczania" to bym lekko polemizował bo skargi nie mają kolejki tak jak podania. Wlatują bez zatwierdzenia i nie każdy z nas śledzi każdą skargę w minute po jej "wejściu" na forum. Ten dział nie należy do nas i my jako moderatorzy rozwiązujemy tematy, zajmujemy się zgłoszeniami i trzymaniem się regulaminu poprzez osoby się tam wypowiadające.
 7. PiKe

  [Odrzucone] Podanie

  Ostatnie 10 dni puste na gt Aplikant musi grac aktywnie na serwerze +Nie spelniasz wymagań wiekowych +Na 100% nie sprawdzałeś nawet naszej skali sm i twoje 8/10 jest przekłamane i zawyżone
 8. PiKe

  [Odrzucone] Podanie

  Aplikant musi aktywnie grać na serwerze 3h to za mało
 9. Zlecenie zostało wykonane.
 10. PiKe

  [Wykonane] Zlecenie

  Zlecenie zostało wykonane.
 11. PiKe

  [Wykonane] Zlecenie

  Zlecenie zostało wykonane.
 12. Sprawa została wyjaśniona.
 13. Sprawa została wyjaśniona.
 14. co z tego, ze poprawiles aktywność skoro nadal nie jest wystarczająca? po co ten temat jest przypięty u góry na kazdym serwerze w dziale podań? ŻEBYŚCIE SIE ZAPOZNALI Z WYMAGANIAMI §5.2. Aplikant musi przegrać na Serwerze minimum 24 godziny lub mieć co najmniej 40 postów na Forum. Aplikacja została odrzucona.
 15. PiKe

  SKARGA NA CT

  brak wzoru oraz jakichkolwiek informacji o dacie, godzinie i rundzie/ach w ktorych wydarzyla sie dana sytuacja napisz skarge ponownie stosując się do wzoru, uzupełnij niezbędne informacje kosz
 16. PiKe

  Podanie na admina .

  niepełny wzór kosz
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności