Skocz do zawartości

H1ddeN

Areniak

Reputacja

83 Zdolny

6 obserwujących

O H1ddeN

VIP
  • Urodziny 06.05.2005

Social Media

Ostatnie wizyty

  1. H1ddeN

    Siemka.

    No witam
  2. Typ Grafiki: Tło Profilu Tematyka: Dam nizej Wymiary: Jak na forum Kolorystyka: Ciemna Napis/y: Brak Inne uwagi: Na środku zamiast czarnej dziury ma byc pentagram którego kolor ma byc zmieniony na mocny fioletowy, a wokół pentagramu ma być średnio widoczna ciemno niebieska aura Tu jest zdjęcie:
  3. Typ Grafiki: Sygnatura Tematyka: Dam nizej Wymiary: Jak na forum Kolorystyka: Ciemna Napis/y: Czarny napis "HIDDEN" Inne uwagi: gif wokół napisu co chwile ma się pojawiać jasno czerwona aura i gdyby się dało to chciałbym aby napis poruszał się tam i z powrotem po osi x Tu jest zdjęcie: PS. Prosze także o przyciemnienie samego zdjęcia aby aura była widoczna
  4. Typ Grafiki: Avatar Tematyka: Dam nizej Wymiary: 500x500 Kolorystyka: Ciemna Napis/y: HIDDEN Inne uwagi: 1 - Chciałbym aby na avatarze znajdował się cały ten typo co jest na pierwszym planie wraz z napisem 2 - W miare możliwości prosiłbym aby czcionka napwygladala jak zhackowana 3 - Napis ma być umieszczony nad znakiem watch dogs (tak zeby znaczek nie był zasłonięty) 4 - Napis ma byc gifem (ma się albo trząść albo tak zeby stopniowo sie pojawial i stopniowo znikał) Tu jest zdjęcie:
×