Skocz do zawartości

Trapperus

Użytkownik

Reputacja

3 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Nick: Trapperus Wiek:14 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Myślę że swoim poświęconym czasem, zasłużyłem na tą rangę. Widze tak samo braki w administracji które aktualnie sie uzupełniają. Chciałbym mieć swój udział w tym odbudowaniu administracji, oraz zwalczaniu graczy którzy szkodzą reputacji serwera. Doświadczenie w adminowaniu: To będzie mój pierwszy serwer, lecz myślę że poradzę sobie z tą funkcją Jak długo gram w CS 16?: W CS 1.6 gram jakieś 5 lat, na różnych nickach W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 14:30-21:00 Link GT: https://www.gametracker.com/player/Trapperus/79.133.194.18:28002/ Znajomość AMXX: (Skala określona w regulaminie sieci) Mikrofon: Niestety brak, lecz planuje nad zakupem. Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak, przeczytałem ze zrozumieniem. (Pisze to podanie 3 raz ponieważ kiedy pisałem podanie, zobaczyłem komentarz Moderatora pod pierwszym podaniem że muszę posiadać format, a już edytowałem raz post)
  2. Witam. Chciałbym złożyć podanie na admina serwera deathrun_v1 w grze cs 1.6 Dlaczego niby ja miałbym dostać tą funkcję? Myślę że swoim poświęconym czasem, zasłużyłem na tą rangę. Widze tak samo braki w administracji które aktualnie sie uzupełniają. Chciałbym mieć swój udział w tym odbudowaniu administracji, oraz zwalczaniu graczy którzy szkodzą reputacji serwera. Na forum poświęcam 1h/2h w różnych porach dnia, na przykład na telefonie kiedy nie mam dostępu do komputera, ponieważ jestem w szkole itp. Aktywność na serwerze, zależy. Czasami 14:30+ lecz może sie zdarzyć i wcześniej. Teraz akurat jest większe zapotrzebowanie czasu przez szkołę to tak właśnie jak napisałem czyli 14:30+. Na gre na serwerze czasu moge poświęcić około 6-9h, lecz czasami są poprostu pustki i nie chce sie samemu grać. (Tak wiem że ostatnimi czasy mało gram na serwerze ze względu popraw/dużej ilości nauki. Lecz postaram sie to nadrobić jak najszybciej.) Mój wiek? Aktualnie posiadam 14lat. (Tak, wiem. Nie jest to dużo, lecz potrafię zachować zimną krew i pokojowo rozwiązywać sytuację) Jak chce się przyczynić do rozwoju serwera? Jak najbardziej jest to możliwe, czyli Jeżeli nastanie jakaś możliwość rozwoju. Napewno z niej skorzystam by wyszło to na dobre serwerowi. Jeżeli przyzna mi ktoś tą rangę, będzie to mój pierwszy admin. (Jeżeli chodzi o ogarnianie admina, szybko się uczę i myślę ze tylko na początku będę takim "nieogarem")
  3. Witam, Jest problem z klasą Super Premium Mieszaniec. A mianowicie problem polega na tym że w opisie klas, napisane jest że "INT*2DMG". A Gdy mam full Inteligencji, dalej zadaje tyle samo co bez tego INT'a w statach.
  4. Witam, Chciałbym złożyć podanie na Admina. Mam aktualnie lat 14, Na serwerze deathrun_v1 w cs 1.6 Gram już ponad rok, wiem że może to być mało. Ale dostrzegłem pustki w administracji, jeżeli chodzi o ten serwer. Jedyni aktywni admini to Gamer, I w sumie tylko on. Składam to podanie dlatego że widze codziennie ludzi na serwerze którzy np: Nie mają w ogóle szacunku do drugiej osoby, wyzywając ją od "tępych dziwek" czy też "Jebanych Pedałów" lub gracze którzy specjalnie przedłużają grę, (tak, wiem. Przedłużanie od 0:00, ale to naprawde irytuje kiedy ostatnia osoba zostaje i specjalnie wraca sie na respawn, czy też cały czas próbuje skanować Klatkę TT.) Jeżeli chodzi o komendy z AMX'u nie ogarniam tego, lecz wiem że to będzie mi potrzebne i spróbuje sie tego nauczyć do stopnia w którym nie będzie mi on straszny. Jeżeli chodzi o moją historię byciem administratorem jakiegoś serwera, (O ile uda mi się tu dostać) Będzie to mój pierwszy serwer. Gram w Godzinach 15-19 chyba że wydarzy sie coś, niestety czasami może mnie w niektórych dniach nie być przez różne czynniki takie jak: szkoła, wyjazdy itp. Pozdrawiam i proszę o jak najszybsze rozpatrzenie Podania.
  5. Witam Serdecznie. Moją propozycją do tego oto by na sieci arenaskilla.pl został zoorganizowany konkurs. W tym konkursie zasady by były proste: -Wymyślić krótki Wierszyk o Świętach Wielkiej Nocy -rysunek, bądź też grafika. -Piosenka. -krótki filmik Oczywiście praca musi być autorska jezeli komuś sie chce to ze znakiem wodnym arenaskilla.pl (jeżeli chodzi o formy graficzne) Plagiat będzie zapewne przez administrację karany. Nagrody będą ustalane przez administrację żeby nagle sobie ktoś nie wymyślił że chce 1000 zł za zrobienie jednego obrazka Czy napisanie jednego wierszyka składającego sie z 2 linijek. Co do tych svipów, to wy piszecie tylko o cs go, a cs 1.6/deathruny?
  6. Wznoszę propozycję odebrania rangi Admina/opiekuna/moderatora serwera deathrun_v1 w grze cs 1.6 graczom o nickach takich jak: -Demov -ACForever Jeżeli chodzi o Demov'a był on aktywny tylko przez jakiś czas jako admin, teraz jest wogóle niewidoczny Co do Gracza AC. Fakt, czasami wejdzie na serwer lecz jego pobyt na tym serwerze z tego co ja widzę jest jakieś 2-5 min i odrazu idzie gdzieś z serwera.
  7. Propozycja to: Zorganizowanie turnieju CS 1.6 Treść: Mam pytanie, czy można by zrobić turniej w CS 1.6? Ogólnie by sie składał by sie z 5 etapów Nagrody za miejsca: 1. Superpremium/premium na i vip na zawsze, na serwerach deathrun (do wybobru) 2. Premium i vip na zawsze, na serwerach deathrun (do wyboru) 3. Vip/premium na 3 mies. na serwerach deathrun (do wyboru) Teamy mogły by być mieszane. Tak żeby było sprawiedliwie
×