Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 19.06.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Już nie taka ruda yolo XD (pozdro dla kumatych)
 2. 2 punkty
  Nastał ten cudowny czas, kiedy oficjalnie ogłaszam rekrutacje na Major Admina. Podania na to stanowisko proszę składać w tym temacie wg wzoru poniżej. Oczywiście podanie nie musi zostać zaakceptowane lub odrzucone w ciągu kilku godzin, lecz w ciągu kilku lub kilkunastu dni. Także wasza cierpliwość też jest bardzo ważna. Serwery na które można składać podanie to: - 3 Maps - Retakes #2 - Deathrun v2 Oczywiście rekrutacja jest dla osób posiadających wiedzę na temat serwera i graczy tam grających. Rekrutacja rządzi się swoimi prawami, więc nie dotyczy tutaj regulamin podań na admina, czyli jeśli ktoś na przykład miał blokadę vac w CS:GO to i tak śmiało może pisać podanie i nie będzie to w ogóle brane pod uwagę. Wymaganiami, które musi spełnić każdy kandydat jest: - Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat. - Aplikant musi mieć co najmniej 100 postów na Forum. - Aplikant musi aktywnie grać na serwerze. - Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości SM) na poziomie co najmniej 3/10. Skala znajomości SM: Wzór: Wszystkim kandydatom życzę powodzenia. Taka podpowiedź, jeśli zobaczysz kandydata na dany serwer, to i tak złóż podanie. Nie oznacza to, że to własnie on zostanie wybrany.
 3. 2 punkty
  Przyjmę cię ale zrobimy tak dostaniesz admina jak będziesz miał mikrofon
 4. 1 punkt
  To multikonto osoby poniżej: Tam nie było UB, więc myślę, że nic się nie zmieniło. W razie czego @ Secret_Serviceotwórz temat.
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  jestem na tak od ostatniego podania bardzo się poprawił.
 7. 1 punkt
  Deathrun v2 Usunięcie komendy !gloves - Komenda Nie działa a po drugie są modele postaci które prawie każdy posiada więc i tak ich nie było by widać. Usunięcie nadawania kolorowego nametaga z !ws - Kolorowy nametag i tak nie działa więc po co ma być ta opcja i mylić graczy na serwerze? Usunięcie klas- Klasy do usunięcia:Amadeusz Elite,Astronauta,Harpia,Obrońca,Lara Croft,Scouter,Skoczek,Wsparcie,Zabójca,[SP]Elitarny Snajper przyznajmy się ale te klasy nie są używane więc po co mają być dalej na serwerze lepiej dodać nowe które będą używane Zrobienie Buffa dla niektórych klas tych darmowych i premium: James Bond proponuje dodanie 1/4 czy 1/5 szansy na natychmiastowe zabicie z deagla,Rozbrojony zmiejszenie szanse na podpalenie gracza z 33% do 20% i dodanie szansy 1/5 na natychmiastowe zabicie z noża,[P]Silverek zwiększenie Dmg z p90 z 25 do 40,[SP]Dziki Billy zwiększenie szansy na natychmiastowe zabicie z tec9 z 1/5 na 2/5 Dodanie nowych klas: Dodanie klasy [SP]Komandos Która miała by 1/2 na natychmiastowe zabicie z noża 5 skoków większa kondycje o 25% od reszty klas,Bronie jakie by posiadała to Deagle z którego by miał 1/5 na natychmiastowe zabicie i miałby zmniejszoną widzialnością również o jakieś 25% oraz zmniejszoną grawitacje o 15%: Dodanie klasy duch który by był prawie niewidzialny i miałby mniej hp np 30hp posiadałby 2 albo 3 skoki : Dodanie klasy lekarz który posiadał by famasa,five sevena,mógłby 2 lub 3 razy się uleczyć albo w formie strzykawki albo tak jak ma vip na arenkach,posiadałby 2 skoki:Dodanie klasy Cichy zabójca który miałby 2 skoki,posiadałby bronie m4a1s i usp,posiadałby zmniejszoną widzialność Przywrócenie starego wbija poziomu - Dużo graczy nie gra przez to iż bardzo długo trzeba wbijać lvl proponuje zwiększyć ilość dostawanego expa jak i przywrócić stary maksymalny poziom jakim był 3001lvl. Myślę że większość graczy nie gra głównie przez te poziomy a wbijanie jednego lvl przez dzień czy nawet parę dni to jednak jest nudne i bardzo monotonne Odnowienie darmowego free vipa dla wszystkich - Myślę iż to również się przyda aby nowi gracze mogli sobie przetestować rangi premium i nie tylko nowi gracze ale i ci starsi bo już dosyć sporo się zmieniło. Mam nadzieję że większość propozycji wam się spodoba i zaczniecie znowu grać na deathrunie v2 Jeżeli ktoś ma pomysł na nową range lub też propozycje dotyczącą zmian na serwerze może go napisać pod tym postem właściciele równie chętnie zobaczą propozycje z waszej strony jak i wasze zdanie co myślicie o moich propozycjach.
 8. 1 punkt
  zaleta: słodziutkii wada: ciągle zamyka na mmach
 9. 1 punkt
  Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 12. 1 punkt
  po ciul mu to mikro... skoro ma jeszcze sm_msay/psay itp... +wiek +aktywność, @ Izz_Aldinmówił, że potrzebuje aktywnych adminów
 13. 1 punkt
  Micro micrem, ale tutaj widze dobrego kandydata na admina! NA TAK!
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  NIE Powody: 1. Nie masz mutacji 2. 12 lat 3. Łamiesz regulamin 4. Nie masz szacunku do innych 5. Jesteś konfidentem na wszystkich donosisz nawet jeśli nie masz twardych dowodów 6. Zachowujesz się jak dziecko
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
  Jestem na Tak +/- wiek + twoja aktywność która wraca +/-Sm
 18. 1 punkt
  -wiek +aktywność -sm(do poprawy) +aktywność na forum
 19. 1 punkt
  Jasne, że na tak Pomocny
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  można dać szanse na tak.
 22. 0 punktów
 23. 0 punktów
 24. 0 punktów
  Wszystkich was zajebie potężna Godzilla
 25. 0 punktów
  Jestem za wprowadzeniem możliwości reportowania adminów Tj żeby nie byli na biało G@ wtedy ma sens
×