Skocz do zawartości

Ranking użytkowników


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 05.01.2019 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. 34 punktów
  // Edit by Avg Płatność PSC jest w pełni automatyczna i dostępna w sklepie https://sklep.arenaskilla.pl/
 2. 34 punktów
 3. 32 punktów
 4. 30 punktów
  Bo @ Secret_Servicechciał na pw
 5. 28 punktów
  Nick: Matysiak Wiek: 16 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Uważam, że dobrze poradziłbym sobie z serwerem, nie raz wykazywałem się umiejętnościami opanowania serwera, jak i widać, że ze skarg na mnie, chyba żadna nie była przyjęta. Od tamtego czasu rozwinąłem również umiejętność przyjęcia samokrytyki, dzięki czemu nie będę znowu popełniać tak głupich błędów, i nie będę wchodził w niepotrzebne sprzeczki. Można powiedzieć, że wyluzowałem i nabrałem więcej pokory. Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem Jail'a przez kilka miesięcy, w późniejszym udało mi się nawet wygrać plebiscyt na "Najlepszego Admina" Jak długo gram w CS:GO?: Od 2015 roku. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Są to różne godziny, ale głównie 16-24 Link GT: Aktualny,Najwięcej przegranych Minut, Lista Znajomość SM: 4/10 Link do profilu Steam: KLIK Mikrofon: Posiadam. Mutacja głosu: Tak. Czy przeczytałem regulamin Admina?: Byłem jego beta testerem, więc jakby nie patrzeć kilka razy go przeczytałem :x.
 6. 27 punktów
  Nick: Ciosek Wiek: 15 Dlaczego ja mam otrzymać Major Admina?: Gram na JB juz ponad od roku i bardzo dobrze znam tutejszą społeczność. Jako UBT bardzo dobrze wiem, jak zachowuje się tutejsza społeczność gdy nie ma admina na serwerze. Mam parę pomysłów żeby zaradzić coś na ich robioną przez nich "patologię". Jestem osobą kreatywną, bezstronną i umiem przyznać się do swojego błędu. Jako admin staram się zwracać uwagę innej administracji JB gdy popełniają jakiś błąd i staram się wytłumaczyć dlaczego. Co zamierzasz robić jako Major Admin?: Jako Major, na pewno chciałbym jakoś "nawrócić" graczy od pisania tylu skarg o byle głupotę. Dobrze że są pisane skargi, ale jak jest skarga za np. 1 free killa to jest bezsensem totalnym poniewąż i tak za 1 free killa nie możemy nadać żadnej kary. Ostatnio z adminami wpadliśmy na pewien pomysł, żeby ograniczyć liczbę nowych skarg, i się powiódł. Jak leciały 3-4 skargi dziennie mamy póki co tylko 3 w ciągu dwóch dni. Jak na obecne wyniki które były to wydaje mi się że całkiem nieźle. Jak widzisz przyszłość serwera?: Przyszłość serwera widzę całkiem nieźle, na pewno mniej skarg, spokojna, wyluzowana społeczność gdzie za jakąś małą pomyłkę w prowadzeniu wardena(oczywiście za którą nie ma ctbana) będzie można się pośmiać (teraz wygląda to tak jakby gracze po prostu chcieli nabić posta i jak najszybciej piszą skargi za byle co) Jakieś fajne urozmaicenia na serwerze, nowe zabawy, nowe modele, mniej bugów itp. Jak długo gram w CS:GO?: 4 lata W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 12-23 Link GT: Znajomość SM: 5/10 Link do profilu Steam: Mikrofon: Mutacja głosu: Czy przeczytałem regulamin Admina i Major Admina?:
 7. 26 punktów
  Podstawowe komendy admina: sm_admin - włącza menu admina sm_ban <nick/ steamID> <czas> <powód> - banuje gracza na serwer sm_addban <czas> <steamID> <powód> - banuje gracza, który wyszedł lub uciekł z serwera sm_mute <nick> <czas> <powód> - wycisza gracza (gracz nie może mówić przez mikrofon} sm_gag <nick> <czas> <powód> - knebluje gracza (gracz nie może pisać na czacie) sm_silence <nick> <czas> <powód> - wycisza i knebluje gracza sm_ctban <nick> <czas> <powód> - banuje gracza na CT sm_kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z serwera sm_slay <nick> - zabija żywą osobę sm_vote "pytanie" "odpowiedź pierwsza" "odpowiedź druga" "trzecia ..." - rozpoczyna głosowanie sm_forcect <nick> - przenosi osobę do drużyny CT sm_1up <nick> - ożywia martwą osobę. sm_ukryj - przenosi admina do niewidocznych obserwatorów sm_sw - nadaje wardena sm_unban <steamID> - usuwa bana sm_unmute <nick> - usuwa wyciszenie sm_ungag <nick> - usuwa knebla sm_unsilence <nick> - usuwa wyciszenie i knebla sm_unctban <nick> - usuwa bana na CT Użycie komend (przykład): rodzaj kary: ban nick osoby łamiącej regulamin: SK4N3R długość kary: ban na 30 minut powód bana: wchodzenie na tekstury przez konsolę: sm_ban sk4n3r 30 txt przez czat: /ban sk4n3r 30 txt <--- najszybszy sposób banowania !!! Co jeśli gracz używa znaków specjalnych i innej czcionki? jeżeli chcemy ukarać gracza posiadającego w nicku znaki specjalne lub inną czcionkę- wpisujemy w konsolę "status". wtedy pojawi nam się lista osób, ich numer oraz steamID mając te dane, banujemy osobę w następujący sposób: przez konsolę: sm_ban #190 30 txt lub sm_ban STEAM_1:1:126240095 30 txt przez czat: /ban #190 30 txt lub /ban STEAM_1:1:126240095 30 txt Dodatkowe wskazówki żeby zbanować gracza nie musimy wpisywać całego nicku oskarżonego. zazwyczaj wystarczą trzy kolejno po sobie ustawione litery, aby nadać karę. czas kary podajemy w minutach. wpisanie zera oznacza karę na zawsze. (przykład: /ban skaner 0 uzywanie wspomagaczy) jeśli ktoś ma w nicku polskie znaki np. ą, ę, ł ... używamy cudzysłowu wpisując nick (przykład: /ban "łuk" 30 txt) wpisując komendę na czacie używamy wykrzyknika ---> ! lub ukośnika ---> / a nie sm_ Poradnik jest mojego autorstwa. Zawarłem w nim najważniejsze komendy admina oraz najszybsze sposoby banowania graczy.
 8. 25 punktów
  Link do steam: https://steamcommunity.com/id/nastuniaa Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/Drixtokot https://steamcommunity.com/id/domciatoziomal https://steamcommunity.com/id/xkacpersky1337 https://steamcommunity.com/id/Kopek333 Nick oskarżonego: Drix,Domcia,Kacpersky,Kopek Opis sytuacji: Witam bardzo serdecznie nocnych marków bądź porannych ptaszków. Na samym początku wytłumaczę w skrócie o co chodzi. Zaczęło się to w sumie kilka miesięcy temu kiedy Domcia i jej koledzy zaczęli notorycznie prowokować , obrażać oraz wyśmiewać mnie i Schmidta oraz innych adminow z jb1 i aktualnego majora jb2. W lutym odpowiedziałam na jedną z ich zaczepek na discordzie dla administracji jb1 i zaczęły się mocne wyzwiska, prowokacje od kopka oraz od Domci w stronę administracji (Wtedy tez ukazalismy co nas prowokuje i zeby tak nie robili ). Również lekka prowokacje była wtedy kiedy cala gromadka reagowali na moje posty na forum. Kopek udostępnił moje dane oraz Karczmiego bez żadnej naszej zgody , Moderator oczywiście usuń tą wiadomość ale dało się zobaczyć , również ustawił moje zdjęcie na awatar na forum oraz wyzywał na chatboxie. Drix , kacper , Domcia wyzywali oraz prowokowali. @ naizrozpisał dwie mapy a @ Lewy podesłał demko @ SebOwieczka pomagał w tym co powinno być tu jeszcze zawarte. Serwer: JB #1 , JB #2 Data i godzina zdarzenia: Godziny zawarte w logach Dowody: 20/03 21;40 jb_obama_v5_beta 0:55 rajek - ja mam takie makro na wszystko 1:00 drix - a na mózg masz? 1:50 drix - wy kurwy je 2:18 kacper - zamknij dupe zamknij dupe 2:21 rajek - umyj dupe umyj dupe 5;07 rajek - boze drix boostowany supreme 10:04 kacper - beka z ciebie rajek nikt cie nie lubi [23:24] + lekkie naduzywanie drixa, duze kacpra 20/03 22;33 jb_buyukisyan_kp bonio ci w minute odpisal, dal ci wszystkie logi -kopek moze najpierw zobacz kto pierwszy dal reapeta, a nie z ryjem lecisz na mnie od razu - kopek widze ze ten serwer ma slabego m@ - desza no ma w kurwe słabego - kopek macius jakbys dawal haslo na serwer to jakie bys dal? nastka2137pl - kopek jak ci idzie wpisywanie komendy - kopek nikt nie pytał schmidt - kopek jak ja bym chcial zobaczyc starego schmidta, ktory byl koksem, a nie schmidtem - kopek widac ze major nic nie potrafi, tak jak na jb #2 - drix dzisiaj runda fajnych ludzi, takze pawelek sie nie odzywaj - kopek kopek ty tam mozessz wiesz - p4w3lx nie potrafisz zrespic ludzi jak na jb #2 - drix co to kurwa ma byc, niezle masz na caban jebniete - kopek a ty nie musisz byc jego adwokatem, wiec zamknij cipe - kopek ide, pa pa pa pa pa - kopek kto pytal - p4w3lx zamkniesz tą dziwke? - kopek LOGI : 03/20/2021 - 22:33:07: Chat | (STEAM_1:1:148983566)[Clique] Kopek: To dawaj L 03/20/2021 - 22:33:09: Chat | (STEAM_1:1:148983566)[Clique] Kopek: kurwa bana skargunia.txt DOWODY Z FORUM :
 9. 25 punktów
  Dobra pomimo, że jestem na emeryturze zabawię się w detektywa Żeby było mi prościej zacznę od faktów, a później przejdę do rozpiski demka. Zadam jedno proste pytanie: Po co z usztywnioną ręka w ogóle dotykasz CSGO, skoro jak sam mówisz każdy ruch ręką sprawia Ci ból nie lepiej po prostu odłożyć "karierę"? Po drugie: Sam chciałem zapytać o Twojego głównego Faceita, niestety na chatboxie uniknąłeś tego pytania jak burzy. Przypadek? Po trzecie: Skoro masz swoje główne konto to dlaczego przyjąłeś posadę admina jak i major admina na to własnie konto? Czyżby Main nie istniał? Kontynuując teorię bądź fakt powyżej znowu mamy niezgodność ponad 50 godzin w ciągu 2 tygodni na smurfie? Powątpiewam, że posiadasz inne konto A teraz najlepsze Faceit i Twoja drużyna Oto twój faceit podpięty do owego konta na którym posiadasz M@ oraz adminy Teraz zamieszczę wymagania jakich oczekujesz od nowych zawodników I przedstawię Ci Faceity + esportal (1) zawodników z którymi uczestniczyłeś w jedynym turnieju gdzie wygrałeś bazując na tym screenie Zdaje mi się, że grałeś ten turniej na własnie tym koncie gdzie posiadasz M@. Czemu nie na mainie? Nie istnieje? 1. 2. 3. 4. esportal: Nie sądzisz, że zaprzeczyłeś swoim wymaganiom? + z tego co wiem, żeby stać się lepszym trzeba grać z lepszymi bądź równymi sobie a tu jak widać Pan 3000 ELO pogrywa sobię z niskimi lvlami. Daleś mi też fakt, że pogrywałeś w Time4Esport (Screen z chatboxu) Wrzucam jedyny filmik jaki znalazłem z turnieju wewnętrznego. O dziwo w żadnym spotkaniu nie ujrzałem Twojego nicku Koniec snucia moich teorii na temat Twojej osoby. Przejdźmy do rozpiski Dust2 Pierwsza runda (wynik 3:0) jak wbiłeś do gierki. Całkiem normalny pojedynek na CT, ale chwilę później zrushowałeś gracza stojącego AFK. (będąc w niego wcelowany + zupelnie olewając walkę na CT) Czyżbyś znał spawny czy WH? Druga Runda Całkiem normalnie się zaczyna dopóki nie przeskanowałeś idealnie gracza o którym nie miałeś zielonego pojęcia mimo że podbiegł do boxa przed drzwiami ,ale później używał shifta. Późniejsza akcja przy trupiarni wyglądała jakbyś chciał ukryć to, że coś masz. Widziałeś cały model przeciwnika, lecz znowu spojrzałeś w stronę okna wiedząc, że żyje jeden gracz. Trzecia Runda Poszedłeś AFK (w sumie będzie to zauważalne w każdym demku). Czyżby ból ręki przy takim movemencie? Czwarta Wszystko Okej. Zwyczajne 2 tapy. Piąta Okej do momentu akcji w trupiarni. Strzał przed wychyleniem modelu? Trigger? Szósta. Wyglądała zwyczajnie. Kwestia szczęścia. Siódma: Szybki hedzik i ded to tu nie ma co się rozpisywać Ósma: 2 prefire'y na full fleszu? Dziewiąta Szybki Ded (runda okej) Dziesiąta Prefire'y w każdego gracza w tej rundzie z czego Gracz (ramzein) prefire okej, widziałeś jego broń zanim zacząłeś strzelać ale reszta? Jedenasta: Runda Okej nic nadzwyczajnego nie widziałem Scan przez smoka jak najbardziej jest czysty. Dwunasta Okej Do momentu gdzie został ostatni gracz, spojrzałeś na mida jakieś 15s przed tym jak go zabiłeś. Jak się go spodziewałeś z prawej strony trupiarni? Mając potwierdzone info o dwóch graczach (reload + spray) Trzynasta: Kqly style z m4 prawie celny? Skąd też wiedziałeś, że bazyl picknie a nie ucieknie do longa, żeby pilnować paki? Pierwszy frag rundy normalny ( slyszałeś go) Czternasta: Nic niezwykłego szybka śmierć Piętnasta Dwa prawie celne prefiery przez smoka? ciekawe? Ostatni frag czysty. Widziałeś jego model przez smoke'a Szesnasta XD Znowu strzał przed wychyleniem modelu bardzo ciekawe następnie strzał od razu po rzuconym smoku nawet celny. Reszta rundy okej. Siedemnasta Normalna runda nic ciekawego. Osiemnasta Ciekawy prefire idealnie przez smoke'a (nawet zmieniłeś pozycję by był celniejszy) Dziewietnasta Skąd wiedziałeś, że ktoś jest w side centralnie za big boxami? Tak to runda normalna Dwudziesta Nic Ciekawego zwykłe patrzenie za smokiem + głowa na shorcie Podsumowując Pierwszą mapę. Gracz jak na moje posiada coś. Jest zbyt wiele rund podejrzanych do tych czystych. Druga Mapa Cache Pierwsza Runda: Całkiem interesująca zagrywka +w do środka situ wiedząc, że nikogo tam nie ma. Fake defuse który nie trwał nawet 0.1s i tapik z kosmosu Druga Całkiem normalna runda jak na moje Trzecia Patrzysz smoke a całkowicie nie przejmujesz sie Highwayem który do Ciebie biegnie +w Całkiem interesujące zagrania jak na high elo playera Czwarta 2 tapiki w biegu okej. I sądząc po twoich ruchach myszką nie była tutaj tylko tutaj praca nadgarstka Piąta Nie przejąłeś sie connectorem? Czemu? mógł być tam jakiś zawodnik. Za to 2 szybciutkie strzały na białej. Clutch na Remoinera w porządku. Szosta Tapik na highwayu interesujący. To na aucie Okej, lecz czemu nie przejąłeś się mainem tylko dalej strzelałes się z autem wiedząc, że masz plecy? (końcowo i tak go zabiłes całkiem normalnie) Siodma Tutaj afk na początku i magiczny powrót, że wiesz co sie dzieje na mapie. Osma Tutaj kolejny AFK ale skąd wiedziałeś, że drugi nie przeszedł highwaya na shifcie (po powrocie z afka)? Dziewiata Normalna runda ;v nic nadzwyczajnego Dziesiata Normalna runda szybka śmierć Jedenasta Wszystko okej, ale czemu pickując poszedłeś po najmniejszej linii i wcelowałeś się od razu w środek sidu? przeciwnik mógł być równie dobrze na Headshocie wcelowany w b maina. Jak dla mnie dziwne sprawdza się wszystko w takim retaku. Dwunasta Normalna runda jak wszystkie "normalne" Trzynasta Kolejna Czysta Runda Czternasta Poszedłeś Afk więc nie ma co tu rozpisywać Pietnasta AFK Szesnasta Czysta runda ale znowu sam początek AFK Siedemnasta Czysta Runda Osiemnasta AFK i nagle broń przestała Ci strzelać w akcji w ventroomie (czyżby bug triggerbota?) Dziewietnasta Czysta Runda Dwudziesta Też Czysta Podsumowując Drugą mapę. Trochę przystopowałeś (AFK) + dziwnymi akcjami, ale co nie zmienia faktu, że sam początek daje wiele do myślenia Trzecia Mapa Inferno Pierwsza Runda Nic ciekawego Druga Czysta Runda Trzecia Początek rundy okej ładne tapy. Ale koniec slyszałeś przeciwnika z prawej strony mimo tego patrzyłeś lewą (czyżby zatuszowanie poprzednich 2 "legit" strzałów)? Czwarta Czysta Runda Piata Czysta Runda Szosta Czysta Runda Siodma Czysta Runda. Znowu poszedłeś AFK Osma Czysta Runda ( Runda Gdzie Ramzain dołącza do widzów by Ciebie poobserwować) Dziewiata Czysta Runda Dziesiata Czysta Runda Jedenasta Czysto. Znowu AFK Dwunasta Czysto. Znowu Lekki AFK Trzynasta Skąd wiedziałeś, że awp akurat jest wcelowana w Ciebie? i nie pickowałeś? Czternasta Czysta Pietnasta Ciekawe prefire'y Szesnasta Kolejny strzał przed wychyleniem modelu. Trigger? Siedemnasta Czysta Osiemnasta Czysto Dziewietnasta Czysto Dwudziesta Czysta Trzecia mapa była całkiem czysta jeżeli chodzi o zagrania. Czwarta I ostatnia mapa Train Pierwsza Runda Czysta Druga Czysto Trzecia Czysta Czwarta Ciekawy prefire przed całkowitym zobaczeniem przeciwnika Piata Tutaj AFK + skąd na początku wiedziałeś, że awp jest wcelowana? Szosta Admin Poszedł na Ukryj Siodma Ukryj Osma Ukryj Dziewiata Ukryj Dziesiata Ukryj Jedenasta Tutaj admin powraca z Ukryj Dwunasta Czysto Trzynasta Czysta Czternasta Po zejsciu z drabiny i przejsciu przez smoka idealnie wcelowany w gracza który znajduje się w mainie. Pietnasta Czysto Szesnasta Jak dla mnie runda była Okej. Siedemnasta AFK Osiemnasta Czysto ( slyszałeś gracza z drabiny) reszta strzałów okej. Dziewietnasta Ciekawy tapik między olejowym ;v nic o graczu nie wiedziałeś. Dwudziesta Czysty tapik ;v Czysta Runda Tutaj pokusiłbym się o lekkiego wallhacka szczególnie z rundy Czternastej. Podsumowując 80 rund demka myślę (obiektywnie) bo nie znam ani oskarżonego ani tego kto pisze skargę, że Admin może coś posiadać, ale to i tak zależy od decyzji ACT, a jeżeli decyzja ACT będzie zgodna z moją to decyzja Włascicieli.
 10. 25 punktów
  Lista kontaktów Właściciele Sieci: @ Avgariat - PW Forum, Steam; @ xBonio - PW Forum, Steam; Moderatorzy: @ RuteK- Profil, Steam; @ Mikru- Profil, Steam; @ bartaz - Profil, Steam Początkujący Moderator: @ SchMidT- Profil, Steam; Opiekunowie Serwerów: @ raveN - Profil, Steam; @ SuchyBiceps- Profil, Steam; @ SchMidT - Profil, Steam; @ Mathy- Profil; Major Admini Serwerów: @ DOMINO - Profil, Steam; @ SchMidT - Profil, Steam; @ uSzanowankoo - Profil, Steam; @ Diamont- Profil, Steam; @ Terminator- Profil, Steam; AntiCheat Team: @ Nitos- Profil, Steam; UnBan Team: @ wiesiu_HACKER - Profil, Steam; @ ToruT- Profil, Steam; @ uSzanowankoo- Profil, Steam; @ naiz- Profil, Steam; @ Mathy(CS 1.6) - Profil; Jak się kontaktować? Cześć Areno! Od dawna występowały problemy z kontaktem z Ekipą naszej Sieci. Nie było to spowodowane naszą ignorancją w stosunku do Was, graczy ale innymi sprawami, które chcielibyśmy, byście zrozumieli. Prowadzenie tej społeczności wymaga dużo czasu, zawsze wymagało. Nie zawsze którakolwiek osoba, czy to Moderator czy to Właściciel Sieci zdoła wygospodarować kilka chwil ze swojego dnia na zajęcie się swoimi obowiązkami. Poprzez obowiązki mam na myśli powinności w stosunku do Sieci, nie coś co trzeba wykonać. Nikt nie jest tu z przymusu. Nikt nie jest tu również z jakichkolwiek korzyści finansowych. Co prawda, mamy bardzo rozbudowany sklep, lecz pieniądze są rozdawane w większości na potrzeby sieci, czy to na przedłużanie ważności forum, czy to na reklamę serwerów. W skrajnych przypadkach, gdy ktoś ma prywatne problemy finansowe. Każdy z nas jest człowiekiem. Czasami mamy gorszy dzień, nie mamy ochoty angażować się w rutynowe sprawy Sieci. Okażcie trochę zrozumienia. Niektórzy nie zawsze są mili w stosunku do nas, zachowują się jakby wymagali pewnych rzeczy. A to społeczność "od graczy dla graczy". Staramy się jak najlepiej kiedy możemy. Nawet jeśli ktoś z Ekipy jest online, nie oznacza to, że może natychmiast pomóc. Są rzeczy, których zwykły użytkownik może nie zauważyć, sprawy techniczne serwerów, organizacja forum, naprawy usterek, modernizacje. Najbardziej efektywny start Chcecie wiedzieć jak najszybciej uzyskać odpowiedź od kogoś z ekipy? Oto mini poradnik: Przedstaw się, podaj nick na forum lub na serwerze. Napisz w jakiej konkretnej sprawie piszesz, czy to forum, czy propozycja zmian, czy temat o odwołanie od bana. Prześlij link do Twojego tematu lub screenshot tego o co Ci chodzi. Zadaj konkretne, zwięzłe pytanie, aby Ekipa mogła Ci na nie dokładnie odpowiedzieć. Staraj się pisać poprawnie po polsku, to zawsze ułatwia czytanie i nastawia czytelnika do Ciebie pozytywnie. Poczekaj na odpowiedź. Nie spamuj, niektórzy w takich sytuacjach się bardzo irytują. Nie zadawaj błahych pytań, typu "Jesteś?" albo "Odpisz jak będziesz", o wiele szybciej załatwisz swoją sprawę jeśli od razu napiszesz czego od nas oczekujesz. Mam nadzieję, że nas zrozumiecie. Jeśliby nam, Ekipie, nie zależało, nie byłoby tu nas. Do zobaczenia w grze!
 11. 23 punktów
  @ FerbeR(Admin JB2) - brak aktywności
 12. 23 punktów
  Cześć i czołem, udostępniam wam moją paczkę AWP + LVL. Postanowiłem się podzielić tutaj tym pluginem, bo na razie nie mam planów na stawianie własnego serwera. Tryb polega na tym, że za zabijanie przeciwników otrzymujemy określoną ilość doświadczenia. Za doświadczenie otrzymujemy poziomy a za poziomy - punkty umiejętności. Za poziom otrzymujecie 2 punkty umiejętności, razem jest 20 poziomów. (łącznie 40 punktów co idealnie starcza na ulepszenie wszystkiego.) Komendy: To teraz screenshoty (Dzięki @ deshaspokoza pomoc ) Podłączenie do bazy danych: No i oczywiście reklama. Plik SP załączam na dole. Na końcu dodam, że jest to mój pierwszy kod. AWPLVL.sp
 13. 22 punktów
  Już nie taka ruda yolo XD (pozdro dla kumatych)
 14. 21 punktów
  NINJA ZAŁOŻYCIEL: @ SK4N3R ULEPSZENIA W GANGU: REGULAMIN GANGU WYPŁATA FAJEK Z GANGU * regulamin gangu może zostać zmieniony tylko za zgodą założyciela gangu.
 15. 20 punktów
  Link do steam: Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/freebonusrpk123 Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę) xdar1uNqq Opis sytuacji: Cóż można rzec, jest to większy toxic, aniżeli ja przed skargą na moją osobę. Stwierdzenie o zapisywaniu ip, również mógłbym tutaj dodać rozpowszechnianie danych osób z połowy arenki, natomiast największym dowodem mogą być potwierdzenia innych graczy. Jest to zaledwie część obraz, które znalazłem, z pewności znalazłbym 3x tyle. Serwer: Data i godzina zdarzenia: cały okres Dowody: Zaczniemy może od skargi kokonka na mnie, została ona zapoczęta przez wyżej wymienioną osobę. Teraz możemy przejść do jego toksyczności, jest to niewielka część ss`ów TYLKO z discordów adminów jb1 oraz jb2. coś o ip? ale 60 :v
 16. 20 punktów
  Ogólnie przepraszam wszystkich których prosiłem o podpisanie się pod podaniem bardzo głupio mi się zrobiło i zrozumiałem że nie powinienem tak robić
 17. 20 punktów
  Nick: BeeMay Wiek: 18 Dlaczego ja mam otrzymać Major Admina?: Na serwerze gram od dawna, z trybem JailBreak mam do czynienia od małego. Uważam, że jestem osobą ogarniętą, miła, pomocną, lecz gdy trzeba subiektywną, rozważną i sprawiedliwą. Potrafię dogadać się z innymi wytłumaczyć błędy bądź złą interpretację oraz jeżeli się to zdarzy przyjąć krytykę w moją stronę i przyznać się do błędu jeżeli taki się nadarzy. Posiadam również taką rangę jak UBT i wiem co się dzieję pod nieobecność Administracji, co mocno przydaję się w sytuacjach np. Wykorzystywania luk w regulaminie, gdzie później będę mógł je "łatać" Co zamierzasz robić jako Major Admin?: Chciałbym, żeby serwer wyglądał jak za czasów sprawowania opieki nad serwerem przez Yamakashiego tzn. luźna, wygodna atmosfera, gdzie ludzie zamiast pisać od razu skargi na osoby, które popełniły naprawdę mało znaczący błąd po prostu powiedzieli co zrobił źle, a po całej sytuacji jeszcze się z niej pośmiać. Aktualnie na serwerze to wygląda w ten sposób (jak dla mnie), że ludzie siedzą na serwerze z notatnikiem przed komputerem i zapisują co kto zrobił źle,następnie zbierają wszystkie takie sytuację po czym piszą skargę. Jest to totalnie nie potrzebne i zamierzam temu zaradzić. Chcę również zbalansować drużynę CT oraz TT, dlaczego? Serwer JB to nie jedynie bunty czy tylko i wyłącznie chęć ucieczki (nie mówię, że nie można bo to również jest część tego trybu), lecz także zabawa prowadzeniem. Co to znaczy? Fajnie jest wejść na serwer i zobaczyć choć trochę chęci do kreatywnego prowadzenia, zobaczyć zabawy, których nie ma w regulaminie i pochwalić taką osobę prawdziwą chęcią do dodania czegoś od siebie. Na serwer zaproponowałem dość fajne rozwiązania dodatkowego zarobku tj. np. system achivementów, który chociaż trochę dodaje na serwer chęć rywalizacji czy właśnie zarobku. W planach mam również kolejne propozycję podobne do systemu achivementów i nie tylko . Zamierzam również wprowadzić trochę łatek, modyfikacji i dodanie paru punktów do regulaminu. Jak widzisz przyszłość serwera?: Przyszłość serwera widzę w kolorowych barwach. Na pewno miła i spokojna atmosfera, mniej skarg, więcej radości z grania na serwerze, więcej luzu i atmosfera, gdzie nie ma wyzwisk/obraźliwych tekstów czy sławnego na tym serwerze cytatu "TO PISZ SKARGĘ". Jak długo gram w CS:GO?: W CS:GO gram od ponad 5 lat i aktualnie na moim koncie widnieje 2091h. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Przez aktualną pandemię różnie zazwyczaj są to granice od godziny 10 do godziny 2 nad ranem. Link GT: https://www.gametracker.com/player/[Ninja] BeeMay/137.74.7.15:30050/ Znajomość SM: 4/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198167369690/ Mikrofon: TAK Mutacja głosu: TAK Czy przeczytałem regulamin Admina i Major Admina?: TAK
 18. 19 punktów
  WITAJCIE ARENIACY! Rozpoczynamy kolejną edycję AKTYWNEGO JAILBREAK'A Zasady są proste- grasz na serwerze Jailbreak określoną ilość minut w tygodniu i zgarniasz fajki. 1050 minut w tygodniu ---> 10000 fajek 630 minut w tygodniu ---> 6000 fajek 210 minut w tygodniu ---> 2000 fajek 3 osoby z najlepszą aktywnością dostają również: 5000 fajek/ svipa na tydzień/ vipa na 2 tygodnie (nagroda do wyboru) Warunki wydarzenia oraz inne informacje: 1. osoba zainteresowana wydarzeniem pod tematem podaje następujące informacje: nick w grze steam ID link do steam'a link do GT Jak zdobyć steam ID: Jak zdobyć link do steam'a Jak zdobyć link GT: 2. uczestnik konkursu musi być aktywny na serwerze minimum 4 dni* w tygodniu - zakaz nabijania aktywności przez 1-2 dni i słabej aktywności w pozostałe dni (poniżej 20-30 minut) 3. aktywność będzie liczona za okres od poniedziałku do niedzieli 4. fajki za aktywny JB będą przelane po zakończeniu się wydarzenia (prawdopodobnie 3.08) 5. osoby wykryte na nabijaniu aktywności (nie robiące nic na serwerze/ kręcące się w miejscu) nie dostaną fajek 6. uczestnik wydarzenia może mieć tylko 1 link do GT. nie może go zmieniać podczas wydarzenia. 7. przy wypłacie fajek będą brane pod uwagę kary za niewłaściwe zachowanie. 8. osoba, która chce uczestniczyć w wydarzeniu, musi się sama zapisać do wydarzenia. 9. osoby na nowych kontach steam nie będą brane pod uwagę 10. profil steam musi zostać ustawiony na publiczny Zastrzegamy sobie prawo do zmiany warunków wydarzenia Wydarzenie będzie trwało trzy tygodnie, od 13.07 do 2.08
 19. 19 punktów
  W przypadku odrzuconej aplikacji na dane stanowisko przez właściciela sieci, moderatora, opiekuna lub major admina, kolejne podanie można złożyć najwcześniej po upływie 1. tygodnia. Skoro moje 8 warnów nie robi na Tobie większego wrażenia, Ty dalej łamiesz regulamin forum- informuję, że nie będzie już u mnie taryfy ulgowej. każde złamanie regulaminu = warn. sobota o 12:09 --> pierwsze odrzucone podanie poniedziałek o 17:40 --> drugie odrzucone podanie środa 12:40 --> kolega mondej pisze kolejne podanie zrozum, że jeżeli ktoś odrzuca Twoje podania w tak krótkim czasie, to znaczy, że nie chce Cię w swojej administracji. albo to zrozumiesz (i przy okazji ogarniesz regulamin), albo mama będzie sponsorowała kolejne warny. Aplikacja została odrzucona.
 20. 18 punktów
  1 miejsce - VIP na 40dni*/SVIP na 14 dni*/12k waluty* 2 miejsce - VIP na 20 dni*/SVIP na 7dni*/6k waluty* 3 miejsce - VIP na 10 dni*/3k waluty* Nagroda za poprawne wytypowanie wszystkich meczów w danej kolejce - VIP na 2 miesiące*/SVIP na miesiąc*/30k waluty* * = Chodzi tutaj o VIP/SVIP na dowolnym serwerze oraz walutę na dowolnym serwerze (Kredyty/Fajki) Nagrody są przyznawane na końcu danego miesiąca. Punktacja - Wrzesień @ SebOwieczka13pkt @ Ciosek11pkt @ RuteK10pkt @ Grzechu9pkt @Diamont7pkt @ Gustaw6pkt @ Gracu6pkt @Janek_5pkt @ xdar1uNqq5pkt @ bartaz4pkt @ uSzanowankoo4pkt Aktualizacja po każdym zakończonym typowaniu!
 21. 18 punktów
  Link do steam: https://steamcommunity.com/id/xGustawwo/ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/kinderking4 Nick oskarżonego:king Opis sytuacji:Ogólnie superowy admin myśli ze jak dostał admina to może każdego prowokować do tego stopnia aż ktos straci cierpliwość i powie mu prawde o nim i da mu muta za prowokacje XD.Druga sytuacja chodzi o faworyzacje, mapa jb blank jest runda i warden prowadzi i miał jakies dzwieki w tle niewiadomo skąd są te dzwieki a w pewnym momencie pan król mowi do wardena wez tam info te wyłacz gdzie wcale tam nawet infa nie było słychac i ta osoba powiedziala do admina zeby sie utkał bo go zaczepia nie potrzebnie skoro nie ma zadnych dowodow ze dostawal info od kogos na ts.To był chyba wróbelki który dostał muta bez ostrzezenia za jedno słowo przypominam że wróbelki ma mało commsow wiec wątpie żeby był na black liscie.Kilka minut później ktos tam z więźniow zginał i mowi do wardena (Kush ma nick chyba) czm mnie zabiłes chciałem powrócić (więźien nie prowokował go w żaden sposób) i warden nagle gada dobra masz kija w dupie coś w tym stylu <-prowokacja i więzien mowi ze mnie z prowokował i niech dostanie muta a king powiedział a dam ci ostrzeżenie więc king ty sobie wchodzisz i masz na celowniku kilka osób których nie lubisz i dajesz tylko im muty.Spytałem kinga czemu ty dajesz mu ostrzeżenie a ktos inny powiedział to samo i dajesz odrazu muta bez ostrzezenia, a king gada no bo chyba nie wiesz co to blacklista i nie musze dawac ostrzezen tym co sa na blackliscie XDD.Przypomne ze KUSH jak i Wróbelki nie sa na blackliscie więc widac tu fawore :).Druga mapa jestem sobie w ct i został sam warden którym niebyłem ja ja wtedy juz nie zyłem, i king zadowolony sobie mowi do więźniow no uwazajcie na wardena bo gustaw siedzi sobie na tsie i daje info.King nie wiem po co mnie zaczepia bezsensu jak nic do niego niemowie.Po tym swoim smiesznym gadaniu na mnie ja sie zdenerwowalem i powiedzialem mu pare słow o nim a co king zrobił dal mi muta za prowokacje :):) skoro on bezsensu na mnie cos nagaduje od poczatku mapy jak ja nic do niego nie mowie, ta sama sytuacja była na blank ze king sobie szuka zaczepki specjalnie zeby kogos poddenerwowac i dac sobie mu muta bo czemu nie skoro on zaczyna do kazdego.Wracajac do sytuacji z ts'em owszem siedze na tsie ale dla kinga siedzenia z kims sobie na tsie to odrazu dawanie komus info, skoro nawet nie masz dowodow ze daje komus info a po 2 to jestes zwykłym hipokryta bo tym samym momencie sam siedziałes z sylwkiem na tsie wiec mogłes robic to samo wiec sie zastanow co czasami powiesz :). Serwer: jb1 Dowody: godz 21;06 mapa jb blank b4 i jb_dust2_final2 21;38 Data i godzina zdarzenia:15.12.2020 Dokładny czas zdarzenia: mapa jb blank b4 koncowka 2 rundy sytuacja z mutem.Fawora 6 runda jb blank.jb_dust2_final2 sytuacja z moim mutem koniec 3 rundy.
 22. 18 punktów
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności