Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Joł Kto mnie pamięta ten OG.
 3. Dzisiaj
 4. Tak Wiek Aktywność na forum Ogarnia
 5. Na tak niemalże najbardziej zaangażowana osoba dorosly=rozsądny i ogarniety doswiadczony Mam nadzieje ze dasz rade z tyloma kolorami naraz (choć UBT teraz dużo roboty nie ma)
 6. Nick: uSzanowankoo! Imię: Kamil Wiek: 24 Dlaczego ja mam otrzymać rangę Moderatora?: Jestem osobą pełnoletnią oraz pełniłem tutaj kilka funkcji niższego szczebla [czyt. UnBan Team / Major Admin / Admin Serwera]. Zawsze ze swoich obowiązków staram się wywiązywać jak trzeba i chętnie pomagam wszystkim użytkownikom czy to forum czy to serwerów. Jestem też miły oraz zawsze staram się nawiązać z każdym kontakt. Doświadczenie w moderowaniu: Posiadam doświadczenie z silnikami IPS, MyBB,oraz phpBy Przemo. W silniku IPS ostatnio pracowałem i wiem jak wygląda praca moderatora oraz administratora z danym silnikiem. Ile czasu poświęcam forum dziennie: Jestem codziennie na forum. Za tydzień ruszam do pracy więc ten czas będzie trochę skrócony i będę głównie od godziny 17:00 do 21:00. Coś o sobie: Interesuję się piłką nożna, jestem też kibicem Lille OSC oraz Juventusu [klubów piłkarskich]. Uwielbiam czytać książki oraz moją największą pasją jest granie w gry komputerowe. Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Zaczynając od licznych konkursów których byłem organizatorem pomagałem też w organizowaniu konkursów HnS, nawet gdy już nie pełniłem na niej funkcji admina. Dodatkowo byłem w zespole UnBanTeamu oraz byłem major adminem serwera 1vs1. Obecnie zajmuję się jednym z popularniejszych serwerów na naszej sieci czyli OnlyMirage. Dodatkowo bardzo długi czas grałem na serwerze Hide and Seek [około 540 godzin]. Kontakt: √ Steam uSzanowankoo √ Discord: uSzanowankoo!#7610 Jednak najczęściej jestem na platformie STEAM.
 7. uSzanowankoo Panie wiedzminie. Gracu?
 8. Tak +aktywność na forum +ogarnia +wiek +pomocny +da sobie rade jako Moderator KC
 9. Nick: Only_WIN_❤ Steam ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199216650848 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/[BenZ] Only_WIN_❤ Arenaskilla.pl/185.30.124.110:30000/
 10. Odwołanie od bana zostało przyjęte.
 11. Gracz został już przeze mnie odbanowany. @ Moderator / @ Początkujący Moderatordo zamknięcia.
 12. Powraca akcja tygodnia!

  Od dziś możecie wysyłać demka w celu rozkręcania eventu na nowo!
  Link do akcji: Klik

 13. Witajcie Areniacy! Przychodzę wam ogłosić konkurs z okazji Halloween oraz bardziej nam znanego Dnia wszystkich świętych! Event odbywa się na takich samych zasadach jak w przypadku miesięcznego konkursu na naszym serwerze. Nie musicie się nigdzie zgłaszać - wystarczy wejść na serwer i zacząć grać z nami! Data restartu: 27 Październik 2021 Restart został już przeprowadzony Data zakończenia: 31 Październik 2021 Godzina: 20:00 Nagrody do wygrania w konkursie: 1 Miejsce: AK-47 | Widmowy mąciciel (po testach bojowych) 2 Miejsce: MP7 (StatTrak™) | Chochlik (po testach bojowych) 3 Miejsce: Rewolwer R8 (StatTrak™) | Kościana robota (prosto z fabryki) Aktywność graczy: 1 Miejsce: SSG 08 | Przekrwiony (mocne zużycie) 2 Miejsce: MAG-7 (StatTrak™) | Zew potwora (lekkie zużycie) 3 Miejsce: P90 (StatTrak™) | Ponurak (lekkie zużycie)
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności